תיכון
יסודי
גני ילדים

סרטים > תיכון > נישואין וזוגיות

תיקון חצות

תיקון חצות

בני זוג הנתקלים בקשיים בתקשורת ביניהם זוכים לתיקון בעקבות מפגש לילי מופלא. על שלום בית ותקשורת בין המינים. הסרט הופק ע"י סטודנטיות ממגמת התקשורת במכללת אורות ישראל, אלקנה. (עלילתי, 30:32)
לצפיה
לדף צפייה

ההזמנה

נועה ניצלה מפיגוע, אך חברהּ אודי נהרג. חמש שנים לאחר מכן, ביום חתונתה, זיכרונות הפיגוע ההוא עולים בזמן החתונה היא רואה את אודי בין האורחים, ונעה בין שני העולמות. ("מעלה", עלילתי, 14:00 דקות)
לצפיה

קצת אחרת

חוה, בחורה חרדית, ביטלה את ארוסיה לפני חצי שנה. כעת מציעים לה שידוך חדש, והיא מלאת ציפיות. בפגישה נכונה לחוה הפתעה ואכזבה... למרות כל הקשיים, נוצר בין השניים סיפור אהבה (מעלה, עלילתי, 26 דק').


לצפיה

סוד הטבעת

סוד הטבעת

על טבעת אירוסין בעלת עבר וסמליות עמוקה למשפחה שהולכת לאיבוד לאחר החתונה. מה יקרה בין בני הזוג בעקבות זה? האם האיש יעמוד לצד שירה אשתו או לצד משפחתו הזועמת? (אולפנת נווה דקלים תשע"א, עלילתי, 12:00 דקות)

לצפיה
לדף צפייה

בגיא צלמוות

בגיא צלמוות

לירון (24) נישאת לבחור ערבי, עוברת לגור בכפר שלו ונולד להם בן. ככל שעובר הזמן חייה הופכים לגיהנום. עד שהיא מחליטה לקחת את גורלה בידיה. (אולפנת נווה דקלים,גבעת וושינגטון תשס"ט עלילתי 13.39 דקות)
לצפיה

שתי מתכות בטבעת אחת

שתי מתכות בטבעת אחת

כשברכה התחתנה עם דיוויד הוא היה דתי "רציני", כמו שרצתה. עד שלפתע, ביום בהיר אחד, דיוויד הודיע שהוא חוזר בשאלה. לבני הזוג יש ארבעה ילדים . בפני ברכה עמדה השאלה האם לפרק את המשפחה, או להישאר יחד למרות הפערים שנוצרו ביניהם. האם האהבה תנצח? (אולפנא "צביה", הרצליה תשס"ז תיעודי. 16:35 דקות)
לצפיה

שקיעה אחרונה

שקיעה אחרונה

ליה, סטודנטית אמנית מוכשרת חולמת על לימודי ציור בלונדון. מאידך היא חולמת על הקמת משפחה. עליה להכריע בין חתונה לבין לימודי אמנות בלונדון. (כפר הנוער לבנות 'איילת השחר', יהונתן,עלילתי, 10 דקות).
לצפיה

חינוך בגרוש

חינוך בגרוש

נחמה היא שדכנית במגזר הדתי המתמחה בפרק ב' (גרושים וכד') היא עושה זאת בשמחה ובהתלהבות . כיצד תגיב על הידיעה שביתה שלה יוצאת עם אדם גרוש? (אולפנת להב"ה , קדומים ,עלילתי, 15 דקות)
לצפיה
לדף צפייה

נבנית מרסיסים

נבנית מרסיסים

רעות, בת 17 , פוגשת את אייל , 24, ושוקלת להתחתן אתו על מנת להימלט מבעיותיה עם הוריה. ידידות שנרקמת בינה לבין נעמי, אישה זקנה, עוזרת לה להגיע להחלטה. (אולפנת קרית ארבע תשס"ה עלילתי, 17:30 דקות).
לצפיה

תיאום כוונות

תיאום כוונות

בחור ובחורה הנמצאים בקשר לקראת חתונה מתמודדים עם השלכותיו של פיגוע בבית הקפה בו ישבו. על ציפיות בקשר ותקשורת זוגית. (עלילתי, אור תורה רמות תשס"ו 9:21)
לצפיה

עמותת ענבר - שידוך לבעלי מוגבלויות

עמותת ענבר - שידוך לבעלי מוגבלויות

עמותת ענבר ייסדה מפגשי שידוכים עבור אנשים עם מוגבלויות. הרב שאול ענברי, שהתחתן בחתונה מרגשת עם בחירת ליבו, שודך אף הוא בעמותת ענבר וכיום מהווה אור של תקווה עבור כל האנשים שמחכים אף הם לזכות בשידוך. (ערוץ אורות, תיעודי, 3:40 דקות)
לצפיה

הרי את מקודשת לי

הרי את מקודשת לי

סרט תיעודי על זוג הורים שחיו בשלום ובשלווה, עד שבגיל מבוגר האב חזר בתשובה, והאם לא משלימה עם המציאות החדשה. מה קורה כאשר הקשר עם הקב"ה תופס את מקומה של הזוגיות? (תיעודי, 14:00 דקות)
לצפיה

דייט 297

דייט 297

על עולם הדייטים המורכב והבררני, ועל התובנה המשמעותית שלפעמים דווקא החברה הטובה, המוכרת, יכולה להיות האחת... (אולפנת להבה, תשע"ג, עלילתי, 15:00 דקות)

לצפיה

חנה, שובי הביתה...

חנה, שובי הביתה...

מערכת היחסים בין רב חרדי לביתו האהובה, שבחרה לחיות עם בדואי בתל-שבע ולהם ארבעה ילדים. האב מאמין, שאהבתו לביתו, תשיב אותה יום אחד הביתה. כתבתו של אורי רווח ששודרה בטלוויזיה בערוץ הראשון. (תיעודי, 28:00 דקות)
לצפיה

שיר ישראלי

שיר ישראלי

על זוגות שהצליחו לדלג מעל הסטיגמות הקיימות, כאלה שבהם אחד מבני הזוג הוא ממוצא אתיופי. על אילו פערים הם התגברו כדי לקיים את החתונה? איך התקבלו כל אחד מבני הזוג במשפחתו של השני ובסביבה בכלל? (ערוץ אורות, תיעודי, 5:00 דקות)
לצפיה

אחת מעשר

אחת מעשר

דרך סיפורם של זוג דתי רגיל, לכאורה, מתאר הסרט סימנים מקדימים לאלימות שצריכים להדליק "נורה אדומה" בכל קשר זוגי. (אולפנת נווה דקלים, עלילתי, 19:00 דקות)
לצפיה
לדף צפייה

חדש באתר

מספרים בפיוט- הלל בארובה
סיפורו של הלל מזמן אותנו לשיח על התמדה, ועל לימוד תורה בימים של קור וחורף

מהבלוג שלנו

פרשנות פנימית לווידוי
הצעה לפרשנות פנימית לתחנון ולווידוי שבמרכז תפילת יום הכיפורים.
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו חלק
מקהילת אנשי חינוך חולמים ויוצרים
אנחנו מתחדשים!!! תכף תכף ועוברים לבית חדש, לאתר חדש. מוזמנים להשתתף איתנו בבניה ובדיוקים, נשמח אם תוכלו להצטרף אלינו ולמלא את 'שאלון לב לדעת'. מחכים לכם... לכניסה לסקר לחצו כאן