תיכון
יסודי
גני ילדים

סרטים > תיכון > פגיעה מינית

לגעת בכח

לגעת בכח

יהודית מגוללת את סיפורה האישי- כיצד הגיעה לאמנויות הלחימה, וכיצד מתוך הג'ודו ומתוך הכח שנולד מן הכאב היא שאבה את העוצמה לבנות לה חיים של ייעוד והגשמה. יהודית הקימה את "אל הלב"- מרכז לאמנויות לחימה לנשים ,והביאה לארץ את שיטת ה'אימפקט' שמלמדת נשים להגן על עצמן בפני תקיפה בדרך ייחודית. (אולפנת צביה, ירושלים תשס"ו תיעודי 15 דקות )

לצפיה

אם צעקה הנערה

אם צעקה הנערה

סיפורה של נערה אשר הוטרדה מינית על ידי בחור בן גילה, בסניף בני עקיבא. הבחור משמיץ אותה ומעליל עליה עלילות. האמת יוצאת לאור באופן מפתיע , ולעיני כל. (אולפנת עפרה תשס"ז עלילתי. 15:20 דקות)

לצפיה

ארמון של שתיקה

ארמון של שתיקה

שנים לאחר שרויטל נאנסה היא מחליטה להתמודד עם החוויה הקשה ומעלה הצגת יחיד. התקווה לעזור לנשים נוספות הנוצרות סוד דומה מדרבנת אותה לא לוותר. (אולפנת צביה, ירושלים. תשס"ח תיעודי 16 דקות)

לצפיה
לדף צפייה

חדש באתר

השתלמויות בבתי ספר
אנו מציעים לבתי ספר השתלמויות שנתיות ומפגשים חד פעמיים לאורך השנה ובחופשת הקיץ וכן ליווי פדגוגי מתמשך. רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

מהבלוג שלנו

פרשנות פנימית לווידוי
הצעה לפרשנות פנימית לתחנון ולווידוי שבמרכז תפילת יום הכיפורים.
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו חלק
מקהילת אנשי חינוך חולמים ויוצרים
אנחנו מתחדשים!!! תכף תכף ועוברים לבית חדש, לאתר חדש. מוזמנים להשתתף איתנו בבניה ובדיוקים, נשמח אם תוכלו להצטרף אלינו ולמלא את 'שאלון לב לדעת'. מחכים לכם... לכניסה לסקר לחצו כאן