סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
תעודות
נמצאו:
5
0
0
תוצאות
מערך שיעור

מתוך רצון להפוך את ימי קבלת התעודה לימים נעימים ומעצימים, בשיעור שלפנינו נבקש לתת לתלמידים כלים להערכה עצמית, בעין טובה, כהכנה פנימית מדויקת וחיובית לתקופה זו.
מערך שיעור

ערך הלמידה והשקדנות הינם מעבר לציונים בתעודה כזו או אחרת, אלא דרך חיים אשר משמעותית ברוב התהליכים בחיינו. מטרת יחידה זו היא להעצים את התלמידים המשתדלים לשפר את הרגלי הלמידה שלהם, ולהעביר מסר לכל הכיתה כי כל אחד ואחד יכול לקחת אחריות על תהליך הלמידה שלו.
כח רצון
מימוש עצמי
מערך שיעור

מעמד חלוקת התעודות הוא מעמד דרוך ועמוס עבור כל אחד, בשיעור הקרוב נבקש להצביע על דרכים שונות להעריך את עצמנו. בכל אחד ישנו אור מיוחד שלעיתים אינו בא לידי ביטוי בין שורות התעודה הרשמית של בית הספר.מתוך רצון להפוך את ימי קבלת התעודה לימים נעימים ומעצימים, בשיעור שלפנינו נבקש לתת לתלמידים כלים להערכה עצמית חיובית. זו כהכנה פנימית ומצמיחה לתקופה זו.
עין טובה
מערך שיעור

בשיעור זה, נבצע תהליך הערכה עצמית חיובית, נתנסה במיומנויות חברתיות ובמיומנויות לימודיות. נפיק לקחים וננסה לזקק מהן נקודות החוזק שלנו ונזהה את הנקודות הטעונות חיזוק. נתבונן בתעודה כמודל להערכה, להתקדמות אישית ולשיפור ההישגים החברתיים/ לימודיים (בראייה אישית וגם בראייה כיתתית).
עין טובה
תעודות
מערך שיעור

מטרת שיעור זה לאפשר לתלמידים התבוננות אישית בפירות שלהם במחצית החולפת. הזדמנות לבחון בעין טובה את ההתקדמות והיצירה. בנוסף, התבוננות קדימה על הנושאים בהם מעוניינים להתפתח ולצמוח בהמשך.
זהות
כח רצון
תעודות
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות