סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
תמוז
נמצאו:
7
0
0
תוצאות
מערך שיעור

חוברת פעילויות בנושאים המהווים אתגר מיוחד במהלך 'החופש הגדול'.
מערך שיעור

השיעור מיועד לקבוצה הנמצאת בשלב סיום או פרידה. השיעור יעלה זכרונות משותפים ויהווה הזדמנות לומר דברים מהלב.
מערך שיעור

מטרת שיעור זה היא להוות סיכום ו"איסוף" של תהליכים שונים שעברו על התלמידים השנה, מתוך שיתוף והקשבה. המקורות עוסקים בעיקר בסיום של לימוד תורה, אולם ניתן להתאימם גם לדיבור על סיום תהליך לימודי באופן כללי.
הכרת הטוב
למידה
סוף שנה
תפילה
מערך שיעור

החופש הגדול נמצא כבר בריחות האוויר והתלמידים וגם אנחנו המורים מלאים ברגשות לקראתו. בשיעור זה נבקש להציף יחד עם התלמידים את שלל ההרגשות שהמפגש עם חופש יכול להוציא מתוכנו. נשתדל לתת מקום לרגש שבדרך כלל פחות מקבל במה בהקשר זה והוא הפחד והחשש מפני האחריות, המרחב המשוחרר ולפעמים הבודד שמביא עימו החופש הגדול.
חירות
מערך שיעור

המילה חופש מביאה עימה קצב וצבע אחר אל אוויר העולם. רבים מאיתנו לא יודעים להיות בחופש של ממש ומתאמצים ישר למלא אותו ברעש של עבודה, טלפונים, מפגשים וכו'. בשיעור זה נבקש לגעת בחופש כביטוי למציאות ותפיסה רוחנית שכל כך חסרה בתרבות המתרוצצת שלנו. ננסה להקשיב ולתת מקום לקצב חיים איטי ונוכח יותר, המשבח את האיטיות.
אדם בחברה
מימוש עצמי
תרבות
מערך שיעור

שלושת השבועות חלים לרוב בחופש הגדול, אך את ההכנה לקראתם ניתן וכדאי לעבור יחד בכתה. בשיעור נפגש עם החורבן דרך אגדה חדשה, ודרך ניגון, ובעזרתם נעמיק במשמעות החורבן, במנהגי האבלות של שלושת השבועות, ובדרכים לתיקון.
בית מקדש
ירושלים
עם ישראל
מערך שיעור

דף עבודה סביב איור על צומות החורבן.
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות