סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
בית חינוך ומשפחה
נמצאו:
15
0
0
תוצאות
מערך שיעור

פרשנות ועיבוד על פי שיטת קוביבי - ספרותראפיה.
מערך שיעור

נעסוק בהבנה שכל זוגיות מכילה בתוכה את האתגר לשוחח ולשתף באופן מובן, בהבנה שדיבור כנה יכול לחשוף את הגורמים לקושי בתקשורת ובהבנה שמילים הם הדרך שלנו לתקשורת אבל הם גם אלו שעשויות להוביל לטעויות ולהתמודדויות ביחסים.
מערך שיעור

נקודות לתשומת לב בנושא של הבדלים ופערים בין בני זוג- איזו עבודה של תיקון ובנייה אפשר לעשות דרך ההבדלים בין בני הזוג ולמה חשוב לשים לב?
מערך שיעור

העמקת ההבנה של מושג הכבוד, מתוך כך שזהו הבסיס הראשוני לכל קשר, ובוודאי קשר זוגי.
זוגיות
כבוד
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק בשאלה מה העילה שבגינה יכול זוג להתגרש. המבט דרכו נבחן את הסוגיה הזו יתמקד הן במקורות ובשיטות השונות הקיימות בחז"ל ביחס לשאלה זו והן במציאות המודרנית בה אחוזי הגירושין הגיעו לרמות גבוהות מאד. כמו כן, ננסה להבין מה האפשרות התיאורטית של גירושין יכולה להעניק לחיי נישואין שמחים, ומה ניתן ללמוד על חשיבות הנישואין והקשר הזוגי מתוך נקודת מבט לא פשוטה זו .
זוגיות
מחלוקת
משבר
נישואין
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק במצוות חינוך. מצוות חינוך מתחלקת למעשה לשני היבטים: זה המתייחס לקיום מצוות בדווקא וזה המבקש בכלל לחנך ולהרגיל את הילדים להתנהלות נכונה בחיים.
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק בנושא הפותח את הפרק האחרון של חוברת הלימודים: מצוות כיבוד הורים. נעסוק ביכולת להתמודד ולהתגבר על הקשיים הקיימים בחובת כיבוד ההורים במיוחד בגיל ההתבגרות.
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק בשאלה כיצד מתרחש הליך הגירושין. נבחן שתי נקודות עיקריות בהליך: החשיבות של רצון הבעל בגט, והצורך לכתוב את הרצון על דף ולא להשאיר אותו כאמירה בעל פה. מתוך כך ננתח את משמעויות העומק העולות מתוך הליך הגירושין ואת השאלה המקוממת הרבה פעמים את העוסקים בנושא זה – מדוע בעל הכוח והרצון היחיד בתהליך הגירושין הוא הגבר?
הלכה
זוגיות
משבר
נישואין
רצון
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק בהבנה שברית הנכרתת בין איש לאשה בעם ישראל מכילה מימד נוסף מזה המצוי בכל ברית נישואין של איש ואשה בעולם. בברית הנישואין נוכחים לא רק האיש והאשה אלא גם הקב"ה, וניתן להשתמש בקשר הזוגי גם כמקפצה לעבודת ה' עמוקה יותר בה ניצבים בני הזוג יחד מול פני ה'.
זוגיות
קדושה
מערך שיעור

שיעור זה יעסוק בקשיים בתקשורת העלולים להתרחש בין בני זוג. העיסוק בנושא יעשה דרך לימוד מדרש הפותח את סוגיית הגורמים לקשיים בתקשורת ואת הדרך בה נכון להתמודד עם קשיים אלו.
הקשבה
זוגיות
כוח הדיבור
תקשורת
מערך שיעור

כיצד יש להתייחס ולדון בעולם האישות וביחסים שבינו ובינה? שיעור זה מהווה הצעה לפתיחה של הנושא שנמצא בחוברת הלימוד בצורה מצומצמת ובסיסית, אך מהווה שער שבכיתות מסוימות אפשר ואפילו צריך להכנס אליו בצורה רחבה ועשירה יותר.
אהבה
אינטימיות
זוגיות
צניעות
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות