סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
הלכות כשרות
נמצאו:
7
0
0
תוצאות
חלופה בהערכה

עבודה ליחידת במעגלי ההלכה, בנושא הלכות כשרות או הלכות שבת. בעבודה שתי אפשרויות: יצירת "מדריך כשרות מאויר" או הכנת מוצר לשימוש משפחתי על הלכות שבת.
הלכה
כשרות
שבת
מערך שיעור

הצעה להערכה חלופית בנושא נטילת ידיים לפני סעודה. באמצעות המטלה התלמידים יתוודעו לפרטי המצווה ולמשמעותה, ויביעו באמצעות יצירה את החוויה שלהם מהנלמד.
מערך שיעור

בשיעור זה אנחנו מבקשים לפתוח את סוגיית המהדרין במובן הרחב יותר של המילה: הן בהקשר הדתי בחיינו והן בהקשרים נוספים. נשאל שאלות כמו: מה פירושו של הידור? איזו תודעה ואילו רצונות מתלווים לעשייה מהודרת? האם אנחנו מחפשים להדר או דווקא לא?
הידור מצווה
מערך שיעור

שיעור זה נוגע בהבנה שלנו את מערכת ההלכות שנועדו 'רק' להרחיק את האדם מן העבירה 'האמיתית', בכשרות בפרט ובעולם ההלכתי באופן כללי.
הלכה
מערך שיעור

הלכות כשרות הן דוגמא טובה למרחב הלכתי בו קיימות לא מעט מחלוקות בין שיטות פסיקה שונות. זו דוגמא טובה, כיוון שהיא מפגישה אותנו לא אחת בסיטואציות בחיי היום יום בהן המחלוקות האלו הופכות למשהו שאיננו מסתיים בוויכוח תיאורטי "על שולחן השבת" אלא נוגע בשאלה קונקרטית הקשורה לאפשרות לסעוד יחד בכלל באותו שולחן השבת.. בשיעור זה נבקש לגעת במתח העקרוני והרגשי שסוגיה זו עשויה לעורר בתוכנו.
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות