סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
שכול ואובדן
נמצאו:
15
0
0
תוצאות
סרט

הסרט מספר את סיפורו של נעם, תלמיד תיכון שאיבד את הוריו בתאונת דרכים (ישיבה תיכונית נווה שמואל, עלילתי, 15 דק'). אלקנה
תגית 2
סרט

אורית מרק, בתו של מיקי (מיכאל) מרק הי"ד, הקימה את עמותת 'אור מיכאל' המשמחת חולים וקשישים בבתי החולים ברחבי הארץ. על התמודדותה המופלאה של אורית, ועל תעצומות הנפש שהיא מגלה על אף הקשיים [אולפנית אמונה - אלישבע, דוקומנטרי, 11:14 דק'].
סרט

סיפורו של נעם, ילד מתבגר שאינו תלמיד מצטיין במיוחד, מפריע בלימודים, ומאוד קשור לאמו. כשזו נפטרת בצורה פתאומית ולא צפויה, הסרט חושף אותנו לדרכו הייחודית של נעם בהתמודדות עם המשבר שהוא חווה באובדן אמו. הסרט מוקדש לעילוי נשמת רבקה גרינולד ז"ל [ישיבה תיכונית קול מבשר, תשע"ח, 15:29 דק'].
סרט

הדסה חלמה להתחתן ולהביא ילדים לעולם. היא לא בחרה בטרגדיה שפקדה אותה ושינתה את מסלול חייה, אך היא החליטה לאזור כוחות למען חמשת הילדים שעכשיו היו ילדיה (אולפנת בהר"ן, תיעודי, 13:12 דקות).
אחריות
זוגיות
כוח רצון
משפחה
סרט

סיפורו של נער המתמודד עם מות אביו ועם המצב הכלכלי של משפחתו. הנער רוכש חבר מבוגר, יונה, ששכל את בנו באחת ממלחמות ישראל. השניים יוצאים למסע מיוחד של חברות אמת, אשר מסייעת לנער להתמודד עם הקושי (עלילתי, אולפנת נווה דקלים, 16:32 דקות).
חברות
כוח רצון
משבר
סרט

סרט תיעודי על ארז הי"ד שנרצח במהלך התבודדות בישובו בת-עין שבגוש עציון. בסרטון מתארת אלמנתו של ארז כיצד בישרו לה את הבשורה הקשה, וחבריו משתפים בסיפורים עליו ועל עשייתו. סרטון זכרון, המדגיש את חשיבות השמחה למרות המוות והקושי. דעה אישית: ניתן לצפות בהקשר לנושא ההתבודדות, החסידות, ומשמעות מסירות נפש (תיעודי אולפנת קרית ארבע, 12 דק').
סרט

סרט זכרון לרועי רוט הי"ד שנרצח בפיגוע במרכז הרב. הסרט מתאר את אישיותו של רועי, מפיו של משפחתו וחבריו. הסרט מתאר את דבקותו של רועי בקדושה ובמיוחד בתפילה. הסרט מעורר השראה כיצד נער צעיר שם את הקדושה והתפילה במקום מרכזי בחייו. הסרט גם יכול לעורר שאלות בנוסח "צדיק ורע לו", כיצד רועי שהיו לו כל כך הרבה זכויות נרצח בדמי ימיו, ניתן לצאת לדיון מתוך מקום זה. מתאים גם ליום הזיכרון בהיבט של נפגעי הטרור, זווית שלעיתים לא מספיק מודגשת ביום זה (תיעודי, צביה רחובות, 16:10 דקות).
משבר
תפילה
סרט

שולמית דרעי שאבדה את בעלה, מספרת על המחלה, האבדן, ההתמודדות עם ההפתעה ועם החיים אחרי - בעוצמות, באמון, ברגש ובכנות (דוקומנטרי, אולפנת צביה - רבבה, 10:20 דקות).
משבר
סרט

סרט גמר בנושא השפעת הטרור על העם לאורך הדורות בפרספקטיבה של נוער (אולפנת אוריה, תיעודי, 17:26 דקות).
סרט

רס"ן בנייה ריין ז"ל, נפל במלחמת לבנון השנייה. כחלק מהנצחת זכרו, אמו נוהגת להביא גביע לכל ילד שנקרא על שמו. מתאים לשיעורי חברה ומעורבות חברתית (אולפנת בהר"ן, תיעודי, 15:11 דקות).
סרט

החייל ארז דרעי לא זכה להיכנס לחופה כיון שנהרג. פרוייקט מיוחד של בני נוער שפגשו באם השכולה, הגשים את החלום להכניס ספר תורה על שמו. סרטון שמעורר השראה ורצון לפעול ולעשות, ומצביע על הקשר בין יהודים בכל העולם (InspireClips, תיעודי, אנגלית עם תרגום, 4:22 דקות). לסיפור המלא - http://www.soferstam.co.il/content.aspx?PageId=123&lang=he
סרט

על אובדן מסוג אחר, אובדן של תינוק בעת לידתו, על ההתמודדות והרצון להביא עוד ילדים לעולם למרות הכל.(סרט גמר אולפנת צביה רבבה, תיעודי, 9:30 דקות)
סרט

על אלו שנפלו בקרב, והשאירו אחריהם נשים גיבורות, ודור המשך שעתיד להיוולד מהם... (סרט גמר מגמת קולנוע אמי"ת בנות רחובות עלילתי, 9:30 דקות)
סרט

סרט המספר על חוויית ההתבגרות והנעורים בצל פיגועי טרור, דרך סיפוריהם של שלושה בני נוער מתקופות שונות בהיסטוריה של מדינת ישראל: אסון מעלות בשנות ה70, מלחמת אוסלו בסוף שנות ה90, ושנת 2015. (סרט גמר דוקומנטרי, אולפנת אוריה תשע"ה, 17:00 דקות)
סרט

חייה של מיכל התהפכו בבת אחת בתאונת דרכים מחרידה שקטעה חגיגת שנת נישואין ראשונה. גדי בעלה נהרג. היא הפכה להיות מוגבלת באופן קשה. בעזרת כח הרצון המדהים שהיא מגלה, בעזרת הומור ואהבה חדשה היא מצליחה לבנות את חייה בשנית. (אולפנת שבי רחל, נווה דניאל תשס"ו תיעודי 18 דקות )
כוח רצון
משבר
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות