סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
סוגיות בגיל ההתבגרות
נמצאו:
15
0
0
תוצאות
סרט

סיפורה של נערה אחת שנלחמת על גיבוש זהותה הדתית והלאומית, על אף החששות מבית ומחוץ (תיעודי, אולפנת צביה רחובות, 17 דק').
סרט

אורי מעלה לווטסאפ הכיתתי סרטון שבו רואים אותו קולע לסל. הגאווה על הסל שתועד בסרטון, הופכת בבוקר הבא לבושה ועלבון, כשאורי מגלה שמישהו הפך את הסרטון שלו לבדיחת רשת על חשבונו. אורי הפגוע נעזר ביובל חברו לגלות מי יצר את הסרטון המשפיל (בי"ס עמיטל ירושלים ועמותת להב, עלילתי, 16:20).
סרט

כיצד מרגישה תלמידה דחויה חברתית? כיצד מרגישה זו שבוחנים אותה ללא הרף, או זו שהיתה רוצה להיראות אחרת? קליפ קצר ומרגש על התחושות וההתמודדות (אולפנת הדר גנים, קליפ מוזיקלי, 2:06 דקות). הקליפ מכיל שירת נשים.
חברות
כוח רצון
משבר
צמיחה
סרט

מה ניתן לעשות כשאחת מבנות הכיתה סובלת מהצקות חוזרות ונשנות ? הסרטון מתאר את הקשיים של מי שנקלעה לסיטואציה כזו, ומציע דרך אפשרית לפתרון (אולפנת עפרה, עלילתי, 5:21 דקות).
אדם בחברה
חברות
סרט

סיפורו של תלמיד תיכון הנקרע בין הלימודים וההשקעה בציונים, לבין השקעה בדברים ערכיים שבונים את אישיותו (ישיבת נחלים, עלילתי, 24:04 דקות).
מידות
מימוש עצמי
סרט

האם הפייסבוק הופך אותנו למאושרים יותר? מחקר שנערך ע"י אילה ארד, אוהד ברזילי ומעיין פרצ'יק, עונה על שאלה זו, ומדגיש את ההשפעה של ההשוואה החברתית על אושר (אנימציה עם כתוביות בעברית, 2:35 דקות).
אדם בחברה
שמחה
סרט

אור איתמר הם שני אחים שונים זה מזה לחלוטין. אור, האח הגדול, מכין עצמו פיזית בכדי שיוכל להתקבל ליחידה מובחרת בצבא. לעומתו, אחיו הקטן איתמר, מתעניין יותר בלימודיו. אור לא מצליח להבין את אחיו הקטן ולגלות רגישות כלפיו, עד אותו יום בו הוא מקבל תשובה מהצבא (תיכון אמי"ת בנות רחובות, עלילתי, 11:41 דקות).
מידות
משפחה
סרט

איתי הוא תלמיד חדש בכיתה שסובל מהצקות מחבריו לכיתה. בשלב מסוים, כשאחד מחבריו לכיתה מחליט להיחלץ לעזרתו, הוא מגלה את מה שחיפש כל חייו..(אולפנת אורות מודיעין, עלילתי, 4:58 דקות).
חברות
סרט

סרט שהופק מנקודת מבטן הקורצת של נערות דתיות, על עולם הצניעות ומתחיו - הנוחות, ההלכה, והשיח באולפנא. יכול להוות פתיחה נעימה וקלילה לדיון ולשיתוף (סרט גמר - אולפנת אוריה תשע"ד, דוקומנטרי, 16:15 דקות).
צניעות
סרט

סרטון קצר על ההבדל בין "הלשנה ל"הצלה" (תאטרון נגיעות, 4:43 דקות).
סרט

הסרטון מתאר את הקשיים של תלמיד ישיבה תיכונית לקראת הבגרות שמתקשה בסגנון הלמידה בכיתה וחווה פער משמעותי בין הלימוד העצמאי שלא במסגרת בית הספר שאליו הוא מתחבר לבין הלימוד בכיתה שגורם לו לריחוק ולתחושה של מיאוס בלימוד. הסרטון בגובה העניים, ומעביר את המסר בצורה פשוטה ובהירה ויחד עם זה כואבת ומורכבת. לדעתי מדובר בסרט אמיץ, חשוב להראות לתלמידים כדי לעורר שיח שנוגע לאופן שבו לומדים את מקצועות הקודש בישיבה, על הקושי להרגיש חיבור לנושא שנלמד ונבחנים עליו בבגרות, האם מקצועות הקודש הם מקצועות לבגרות או דרך חיים וכו'... מעבר לכך אפשר לפתוח באמצעות הסרטון שאלות הנוגעות לקשר בין הר"מ לתלמיד. דעה אישית: סרטון שמומלץ מאוד להקדיש לו מספר דקות בשלב כלשהו של הלימודים לקראת הבגרות (סרט גמר נווה שמואל, תשע"ה, עלילתי, 7:30 דקות)
סרט

ידידיה הוא בן של רב בישוב קהילתי דתי. ידידיה מחליט שהוא רוצה לעשות עגיל ובאישור הוריו הוא עושה זאת. התגובות לאחר המעשה גורמות לו להתלבטות. (תיכון דרך אבות, תשע"ה, עלילתי, 13:30 דקות)
הורים וילדים
זהות
עבודת ה'
סרט

יהודה, תלמיד ישיבה תיכונית, נקלע לאתר פורנוגרפי באינטרנט. הוא מנסה לשתף מבוגרים משמעותיים בחייו אך... ללא מענה. מה עושים עם הנושאים ש"אסור" לדבר עליהם? (ישיבת אמי"ת נחשון, תשע"ב. עלילתי, 7:30 דקות)
יצרים
משבר
צניעות
סרט

שנה חלפה על בנות השל״פ בתיכון גרוס קרית גת. הסרט מציג את החיים המשותפים בדירת של״פ ואת החוויות והקשיים מהשנה שחלפה. (סרט גמר תיכון גרוס קרית גת, תיעודי, 12:40 דקות)
אחריות
חברות
מימוש עצמי
נתינה
סרט

סיפור על חברותם של 3 נערים מגוש קטיף והתמודדות עם הפרידה הצפויה בסוף הקיץ כאשר כל אחד יוצא למוסד חינוכי אחר.
אדם בחברה
חברות
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות