סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
אמונה ואמנות
נמצאו:
15
0
0
תוצאות
סרט

כמה דקות של ויקטוריה חנה על השימוש בקול והקישור למשה רבינו
פסח
סרט

אמנים מסוגים שונים בוחנים את המושג 'גבול'. קבוצת מחול המורכבת מדתיים - שרוקדים מחול מודרני, מעצבת גרפית שבוחנת את הגבול בכתב בין ערבית לעברית , ועוד. מתאים כדי לפתוח שיח ודיון על גבולות, או כדי ללמוד ספציפית מאחד האומנים או האומניות (כאן|תאגיד השידור הישראלי, תיעודי,
אמונה
תרבות
סרט

רמה בורשטיין ושותפיה מספרים על הקסם ביצירה שמשלבת סביבה אנשים שונים ועל המורכבות ביצירה של קודש (או שמא חול?). מה היא התפאורה, ומה הוא הלב? ('עין רואה הפקות', דוקומנטרי, 22:45 דקות).
אמונה
תרבות
סרט

נועה ירון ויובל דיין, מספרים ליורם יובל על תהליך החזרה בתשובה שקטע חיים סוערים וחסרי שקט, ומדברים בפתיחות יוצאת דופן על החיים שבין העולם החרדי לחילוני ('חינוכית', ראיון, 24:04 דקות).
אמונה
תשובה
סרט

המורה מבקש מהתלמידים לכתוב שיר. כשאחד התלמידים מתקשה, המורה יוצר סצנה שתאפשר לתלמיד להוציא מה שיש בתוכו, גם את הבלאגן (מתוך הסרט 'ללכת שבי אחריו', עלילתי, 2:46 דקות).
מימוש עצמי
סרט

אהרן רזאל משתף בחוויותיו ובשיר לרגל סיום הדף היומי (תיעודי, ערוץ אורות, 2:55 דקות).
סרט

ראיון עם הקומיקסאי והמאייר שי צ'רקה על דרכו אל הציור, על מקורות ההשראה שלו ועל השפעת היותו אדם דתי על האומנות שהוא יוצר (3:34)
סרט

סיפורה של דניאלה בלוך רקדנית דתייה, בוגרת להקת "בת דור" ומנהלת בית ספר לריקוד לבנות דתיות. הסרט עוסק בתפר שבין הגשמה עצמית למצוות הדת והחברה (צפייה מומלצת לבנות בלבד.) (פלך עקרון, תיעודי, 14:00 דקות)
מימוש עצמי
מצוות
סרט

דניאל אהביאל, כנר בינלאומי, אמן מוסיקאי מן השורה הראשונה, בעל סגנון אישי בלתי רגיל, משתמש בכינורו בדרכו המיוחדת, לקרב יהודים אל עצמם ואל רבונו של עולם. (תורת החיים, תיעודי, 13:37)
סרט

הרב בן ציון בר-עמי, סופר סת"ם המתעמק בחכמת האותיות, הפך לאמן בתחום המיקרוגראפיה- ציורים המורכבים מפסוקים הכתובים באותיות זעירות, ובהם מסרים נסתרים, סודות וקבלה. כוחם הנסתר והעצום של האותיות מביא לסגולות נפלאות בהן הוא משתמש כדי לעזור לאנשים הזקוקים לכך. (תורת החיים, תיעודי, 17:50 דקות)
סרט

מי שמוכרת לעולם בתור היוצרת שזכתה בפרסים 'זמרת השנה' ו'תגלית השנה' לא מפחדת לחזור בתשובה. על הפעם הראשונה ששמרה שבת, על הנסיעה לאומן ועל שירים שיורדים אליה ממקום עליון- עלמה זהר מספרת בכתבה מיוחדת. (תיעודי, 7:00 דקות).
תשובה
סרט

לן לויט, אחד הבובנאים המוכרים בעולם, הגיע מהוליווד - ישירות לארץ. הוא מספר על שהניע אותו לשינוי הגדול הזה, ועל מה, בעצם, חשוב לו בחיים. (ערוץ אורות, תיעודי, 3:30 דקות)
סרט

תיאטרון ואומנויות הבמה נתפסים בעינינו לא פעם כתחומים שלא כל כך עולים בקנה אחד עם רוחניות ועבודת ה'. תמר רוזן למדה בבית הספר למשחק "ניסן נתיב", אך דווקא שם התרחשה התפנית בחייה והיא חזרה בתשובה. כיום, היא מנתבת את כישרון המשחק להצגות לנשים בלבד. (ערוץ אורות, תיעודי, 4:20 דקות)
תשובה
סרט

בעקבות הרצון של יותר ויותר דתיים לשחק בתיאטרון ברמה גבוהה ומצד שני לשמור על גבולות ההלכה, הקים הרב חגי לובר את התיאטרון הדתי הראשון מסוגו -- "אספקלריא". הקו המנחה שעליו התיאטרון נע הוא שמירה על התורה וההלכה לכל אורך הדרך - החל משמירה על תכני ההצגות וכלה ברמת הצניעות והמסרים בהצגה. (ערוץ אורות, תיעודי, 3:00 דקות)
מצוות
סרט

3 אחים מבית מוסקל יוצאי חסידות ויזניץ מקבצים סביבם עוד חברים להקליט את ניגוני ויזניץ סרט על ניגון וכיסופים, השתוקקות ומשפחתיות.
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות