סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
אירועים
נמצאו:
15
0
0
תוצאות
מערך שיעור

איך פותחים שנה בבית הספר? כמה הצעות עבור משימות ויעדים, שהתלמידים יכולים להגדיר לעצמם לשנה החדשה.
מערך שיעור

איך פותחים שנה בבית הספר? כמה הצעות לפתיחת שנה שמתאימות לשיעורים שונים, מרחוק ומקרוב.
מערך שיעור

מתוך הלימוד על דגלי שבטי ישראל, הילדים יכירו את הדגל הלאומי של מדינת ישראל, כיצד נוצר ומהם השימושים בו.
יום העצמאות
מדינת ישראל
מערך שיעור

ערך הלמידה והשקדנות הינם מעבר לציונים בתעודה כזו או אחרת, אלא דרך חיים אשר משמעותית ברוב התהליכים בחיינו. מטרת יחידה זו היא להעצים את התלמידים המשתדלים לשפר את הרגלי הלמידה שלהם, ולהעביר מסר לכל הכיתה כי כל אחד ואחד יכול לקחת אחריות על תהליך הלמידה שלו.
כח רצון
מימוש עצמי
מערך שיעור

דפי עבודה ומקורות למסיבת סידור. נותנים רקע על הסידור ועוסקים במשמעות התפילה.
מערך שיעור

מעמד חלוקת התעודות הוא מעמד דרוך ועמוס עבור כל אחד, בשיעור הקרוב נבקש להצביע על דרכים שונות להעריך את עצמנו. בכל אחד ישנו אור מיוחד שלעיתים אינו בא לידי ביטוי בין שורות התעודה הרשמית של בית הספר.מתוך רצון להפוך את ימי קבלת התעודה לימים נעימים ומעצימים, בשיעור שלפנינו נבקש לתת לתלמידים כלים להערכה עצמית חיובית. זו כהכנה פנימית ומצמיחה לתקופה זו.
עין טובה
מערך שיעור

תחילת שנת הלימודים מהווה נק' ציון חשובה של השנה כולה בחינת "הכל הולך אחר ההתחלה". בשיעור ננסה לכוון את התחלת השנה כיציאה למסע ואת השאיפות והרצונות של התלמידים לתפילה- "וכשאתה יוצא לדרך – המלך בקונך וצא". בעזרת תפילת הדרך המוכרת לנו מכל יציאה שגרתית, נדייק את מה שאנו מתפללים בשנה הבאה עלינו לטובה.
מערך שיעור

בשיעור זה, נבצע תהליך הערכה עצמית חיובית, נתנסה במיומנויות חברתיות ובמיומנויות לימודיות. נפיק לקחים וננסה לזקק מהן נקודות החוזק שלנו ונזהה את הנקודות הטעונות חיזוק. נתבונן בתעודה כמודל להערכה, להתקדמות אישית ולשיפור ההישגים החברתיים/ לימודיים (בראייה אישית וגם בראייה כיתתית).
עין טובה
תעודות
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות