סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
בין השורות
נמצאו:
0
0
15
תוצאות
בין השורות
בין השורות

ראש השנה, פתיחת שנה חדשה, הזדמנות להתבונן בפנים חדשות. גיליון מקוצר זה מבקש לתת כלים למפגש מעבר למילים, פנים בפנים. איך נפגשים? מה משדרות הפנים שלנו ושל התלמידים? בגיליון גם עצות איך ניתן להשתמש בפנים ובהבעות הפנים, בתוך שיעורים שונים בבית הספר.
אדם בחברה
מפגש
ראש השנה
בין השורות

גיליון זה בא לפתוח את המבט אל מה שמעבר למילים- המנגינה. המוזיקה של הלמידה, הניגון של בית הספר.הניגון והשירה המשותפת פותחים את הלב ומקרבים את הנפשות. הניגון הוא בעת ובעונה אחת גם שער ללימוד וגם ערוץ ללמידה. הניגון מחבר בין גוף לנפש ובין השר לתוכן השיר. הניגון מזמין אותנו להקשבה פנימית ולהקשבה אלו לאלו.
הקשבה
ניגון
בין השורות

הגיליון החמישי של בין השורות יוצא לקראת חג הפסח ומוקדש לנושא החלום. חלומות של ילדים, חלומות של מורים ומנהלים, חלומות של עובדי ה', חלומות של עם... מהם החלומות שלנו על עולם בית הספר, מה הקשר בין חלום ללמידה ואיך אפשר לעורר חלומות מתרדמתם?
חלום
פסח
בין השורות

עם סיום שנת הלימודים התשע"ה, מוקדש הגיליון לנושא התודה. תודה כתנועת נפש, כמבט על העולם. תודה למורה, למנהל/ת, להורים, לתלמידות ולתלמידים... תודה לה'. על חינוך להכרת הטוב ועל מרחבי התודה בחיינו
הכרת הטוב
סוף שנה
תודה
בין השורות

בגיליון זה ננסה לפקוח את עינינו לסביבה: לחצר בית הספר, לכיתה, למסדרון... איך נכון לעצב אותם, ואיך עיצוב המרחב משפיע על הלמידה המתרחשת בו. נעמוד על הקשר בין מקום בלב למקום במרחב, ניפגש עם דרכים ליצירת למידה שעוברת גם דרך העיניים והחושים כולם ונחשף לרעיונות לעיצוב מרענן של המרחב הבית ספרי.
מרחבי למידה
בין השורות

חנוכה. נרות דולקים בחלון, נר איש וביתו. מאירים את הבית ואת הנשמה. חג של אור, של בית, של משפחתיות. חנוכה לשון חינוך. הזדמנות להתבונן לאור הנר בחינוך הילדים, בחינוך העצמי שלנו. לכבוד החנוכה, בחרנו להקדיש את הגיליון לנושא הבית. להתבונן ביחסי הגומלין שבין הבית לבין בית הספר, לחשוב על היכולת להרגיש בבית גם בכיתה, גם בלימוד.
אור
חנוכה
בין השורות

הגיליון השלישי של בין השורות יוצא לקראת פתיחת שנת הלימודים התשע"ה והוא מוקדש כולו לנושא התפילה: דמותו/דמותה של המורה כמתפלל/ת, היחס שבין לימוד לתפילה, משמעות העצה "להפוך את התורות לתפילות", איך פותחים בכיתה מרחב של תפילה, וגם - על הכנת הילדים לקבלת הסידור.
סידור
ראש השנה
תפילה
בין השורות

גיליון זה יוצא לקראת החופש הגדול והוא עוסק ביחס בין חופש לגבולות, בין חופש לחיפוש, החופש ככלי לחשיפת העצמיות וגילוי חופש הבחירה, בין חופש ללמידה ואפילו- על חשיבות השיעמום...
גבולות
חופש
סוף שנה
בין השורות

הגיליון הראשון של בין השורות יצא לקראת ליל הסדר והוא עוסק בנושא שאילת שאלות בלימוד ובחיים
פסח
שאלות
בין השורות

אוכל
מרחבי למידה
בין השורות

בגיליון זה של 'בין השורות' נעסוק בהיבטים שונים של הספר בעולם בית הספר. מקומו וחשיבותו של הספר בעולם של אינטרנט וסמארטפונים, תפקידה של הספריה בבית הספר, מעט על הדרכים לעורר אצל ילדינו ותלמידינו אהבת קריאה וספר ולסיום- עצות מעשיות לחיבור התלמידים לעולם הספרים.
אינטרנט
ספרים
קריאה
בין השורות

בשנים האחרונות הולכת ומתפתחת המודעות לחשיבות של שילוב משחק בלמידה, של תוספת משב רוח קליל לחדר הכיתה ולתהליך הלימוד. בגיליון זה בחרנו להתמקד בנושא המשחק על היבטיו השונים: לימוד תורה ב"פנים שוחקות", כשעשוע ומשחק, סרטון מרתק על חדר בריחה ככלי לימודי, הכרות עם מגוון משחקים לימודיים ועצות לשילוב משחקים בכיתה.
משחק
פורים
בין השורות

לקראת ט"ו בשבט, גיליון זה עוסק בקשר שבין עבודת המורה לעבודת האדמה, ובדרכים לפרוץ את גבולות הכיתה וללמוד מתוך חיבור אל הטבע הקרוב ולתהליכי הצמיחה הסובבים אותנו.
טבע
טו בשבט
מרחבי למידה
בין השורות

גיליון זה מוקדש לתעודות בבית הספר. התעודה מהווה מעין "זמן אסיף" של פירות התקופה החולפת, הזדמנות לקשר ולדיאלוג. בגיליון זה ננסה להתבונן על התעודה: על מה היא מעידה? את מי היא מעודדת? את מה היא מהדהדת? ומה הוא ייעודה?
סוף שנה
תודה
תעודות
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות