סינונים פעילים:
ניקוי כל הסינונים
גן
נמצאו:
8
3
4
תוצאות
לומדים ביחד

חוברת לימוד והשראה למפגש גננות.
גן
תחילת שנה
תפילה
ערוץ לב לדעת
ערוץ לב לדעת
לומדים ביחד

מה משמעות המנהג של נרות יום ההולדת? העמקה משותפת באורות יום ההולדת.
אור
גן
חנוכה
יום הולדת
ערוץ לב לדעת

מספרים בפיוט
לומדים ביחד

במפגש הקרוב ננסה לבחון את התחושות שלנו לגבי השיבה אל חיק השגרה, מתוך החגים. נראה דוגמאות ליחסים שונים עם היומיום ה"אפור" ונבקש למצוא את הדיוקים שלנו בתוך ההויה הזאת. בשיבה אל הגן, אל העבודה, שיש בה פתח לדבש וגם לעוקץ ולעמל...
אחרי החגים
גן
שגרה
מערך שיעור
מערך שיעור

חוברת שלישית של פרויקט 'מספרים בפיוט'. סיפורם על ר' עקיבא ורחל.
מערך שיעור

אתר לחגיגת עצמאות משפחתית
יום העצמאות
מערך שיעור

המסע שלנו יעסוק בתחנות שונות בישוב. תחילה, נכיר את מפת הארץ ומפת היישוב, לאחר מכן נצא לטייל למקומות מוכרים ואהובים. נזהה את המקומות על המפה וניצור דגמים שונים שלהם. נלמד מקרא מפה- את סמני המפה ופיענוחם. לבסוף, ניצור מקרא מפה למפת היישוב ונסיים בתוצר סופי של יצירת מפת הישוב שלנו.
אדם וסביבה
מסע למידה
סרט

כתיבה- רוני אלדד ליווי מוזיקלי- יהודית פלוט הפקת פרוייקט- הודיה סמט הר שפי הלחנה עיבוד והפקה מוזיקאלית: אורי פרידמן מילות הפיוט: מסורת תימן קריינות- דורין דר שירה- ישי יפעתי קולות- אורי פרידמן ואריק שיפמן. חלילית סופראן וצ'לו- אורי פרידמן עוד- יאיר חמו כלי הקשה- עמית שרון סקספון טנור וסקספון סופראן- חובב לנדוי גיטרה קלאסית וגיטרה בס- אריק שיפמן הקלטה מיקס ומסטאר- אריק שיפמן הוקלט באולפן של אריק שיפמן.
מספרים בפיוט
סרט

מספרים בפיוט
מערך שיעור

מסע הלמידה שלנו יעסוק באוכל, יחידת ההוראה: קבוצת בישול. ביחידה נעסוק במה אני אוהב לטעום ולהכין ומדוע? נרגיש ונטעם את החומרים, נגלה מתוך כך דברים חדשים על עצמנו ונלמד כישורי חיים מתוך חגיגית ההכנה. התוצר הסופי הינו ספר מתכונים לילדים.
אוכל
מסע למידה
ערוץ לב לדעת

סרטון קצר על פרוייקט "בואו לגני" בגן ראשית בקרית מנחם. על לימוד פיוט בגן הילדים ועל מקומם של המוזיקה והניגון בגן. מתוך גיליון "בין השורות" מספר 9 המוקדש לנושא הניגון.
גן
ניגון
טוען...
אין עוד תוצאות
לא מצאנו תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות
לא מצאנו עוד תוצאות לחיפוש שלכם,
מוזמנים להמשיך לטייל באתר אולי תמצאו הפתעות