תיכון
יסודי
גני ילדים
השתלמויות > השתלמויות מקוונות > מתוך המשובים להשתלמויות

מתוך המשובים להשתלמויות

תודה רבה! ההשתלמות בנויה בצורה מגוונת מאוד, מסקרנת, משלבת מקורות לימוד מ"בתי מדרש" שונים, ובעיקר באמת- נוגעת ללב.

לאורך כל הדרך הרגשתי שאולי הגעתי להשתלמות מתוקף תפקידי כמורה, אך בשורש הדברים הלימוד כולו היה קודם כל בשבילי, כאדם, ומשם אולי (בעז"ה!) גם עבור התלמידות שלי..

תודה רבה רבה על כל ה"עולם" הזה שנקרא "לב לדעת", אני נעזרת המון.. אני ממש מתחברת לדרך.. ממש מאמינה בזה.. ומשתדלת כל הזמן לפתוח את הראש ואת הלב וליישם.. ולהעיז.. ולהשתדל לגעת בלב של התלמידות.. וזה הרבה בזכותכם..

מאוד מאוד נהנתי ולמדתי רבות. למרות שלעיתים הייתי צריכה להכריח את עצמי להתחיל לעבוד ראיתי שאני נסחפת עם החומר המוצע והידע, והיישומים בכיתה ממש לימדו אותי דרך חשיבה שונה וגם ראיתי עד כמה התלמידים נתרמים מזה.

נהניתי להשתתף בהשתלמות, היא הקנתה לי ידע רב וכלים מעשיים בעבודה שלי ובמקצועיות שלי.

נהניתי מהמגוון האדיר של שימושים בהעברת המידע: סרטונים, תמונות, ראיונות עם אנשים המומחים בתחום, העושר של המקורות הספרותיים בכתבי הקודש והחול...  הרגשתי בית ושמחתי שנכנסתי להשתלמות זו!!!
אז תודה רבה!!  ההשתלמות הועברה בטוב טעם.   אין לי ספק שאתם אלופים בהעברת השתלמויות מקוונות... אמנם היא דרך המחשב, אך בבירור מרגישים שאנשים טובים ומיוחדים נמצאים איתנו בהעברת המערך העצום הזה ומלווים אותנו לאורך כל הדרך.

תודה רבה, על החשיפה לתכנים של לב לדעת, הם היו עשירים מאוד, מלמדים  מאוד ואני מאמין שהם ישפרו את דרכי ההוראה שלי בכיתה

תודה רבה מקרב לב על הזכות שניתנה לי  להתוודע למוסד חינוכי ,ערכי ומקצועי.

אלמלא קישור שנשלח אליי בקיץ בשנה שעברה על ידי מנהל בית הספר בו אני עובדת השנה, לא הייתי זוכה להכירכם וההפסד היה ודאי שלי.

תודה רבה. מאד עוזר לאנשים עמוסים (רובנו- אני חושבת....) שיש השתלמויות מקוונות איכותיות. המשיכו כך!

הרגשתי שההשקעה בבנית הקורס היה מאד גדולה. הבחירה הקפדנית של קטעי הקריאה, הראיונות המרתקים שצילמתם והאופן שבה הוצגו השאלות, נתנו הרגשה מאד מקצועית, של עבודה מאד רצינית ורצון כן שלכם להצמיח אותי.

אלפי תודות!!! שמחה שעשיתי את הקורס ואמליץ מאד לחברים. כיף לדעת שיש דברים כאלו למורים.

רציתי להגיד לכם תודה, זו ההשתלמות המקוונות השניה שאני עושה אצלכם. נהניתי והחכמתי מאוד מהתכנים, מהמשובים, מצורת ההגשה. החומרים כולם היו מרתקים ואני מאוד מקווה שתפתחו עוד השתלמויות שכאלה.

ההשתלמות היתה מדהימה ותרמה לי רבות כמורה וכאדם- אשריכם!

זו הייתה השתלמות מדהימה. נהנתי מכל היחידות ורציתי להגיד תודה על למידה משמעותית.

קורס נפלא.

מעורר השראה ומחבר בין השכל ללב. תודה על המגוון של האנשים והטקסטים שפגשתי ולמדתי מהם.

תודה גדולה על קורס מרתק, מרגש ומעורר השראה. בין יחידה ליחידה מצאתי את עצמי מהרהרת רבות, משתפת אחרים, יוצרת בראש ובלב ושואפת עמוק ורחוק. כל מורה שפגשתי נאלץ לשמוע עד כמה הוא פשוט חייב! להרשם בהקדם ! לקורס הבא...

שנזכה ללמוד תמיד ושיהיה לנו , מורים כתלמידים, "לב לדעת". ומשאלה קטנה: הלואי ויהיה תואר שני בחינוך ברוח ההשתלמות:)

תודה על ההשתלמויות הנפלאות שמלמדות הרבה מאוד וגם נותנות הרבה כוח ועידוד כדי להמשיך בעבודת ההוראה.

נהניתי מאוד מאוד מההשתלמות, אני כל כך שמחה שלקחתי בה חלק, היא נגעה בנושאים שמאוד מעסיקים אותי, וגרמה לי לרצות פשוט להעמיק עוד לשמוע על תיאוריות חינוכיות שונות, ללמוד על בתי ספר ודרכי הוראה בבתי ספר שונים בארץ ובעולם. לצפות בשיעורים של מורים שונים ולהיחשף לעוד ועוד מגוון בדרכי הוראה. המון תודות!

הבחירה במרצים השונים לסרטונים, היתה בחירה מעולה. פשוט להתמוגג מכל רגע של צפיה. היה הרבה מאד מה לקחת. ההשתלמות היתה מעולה, משמעותית ותורמת מאד. יש יתרון גדול בהשתלמות כזו שהיא מלווה את המורה בכיתה, תוך כדי תנועה, ולא בחופש. זה תורם, מרומם ומעצים, כשאפשר ליישם דברים במיידית, וגם יש הרבה ערך בלהתהלך עם הדברים. אין ספק שזה מעורר השראה ומשפיע, גם כשאין לזה ביטוי מעשי מוחשי.
 

הדפסה

חדש באתר

השתלמויות מקוונות
נפתחה ההרשמה להשתלמויות תשפ"ב. פרטים והרשמה במודעה המצורפת.

מהבלוג שלנו

פרשנות פנימית לווידוי
הצעה לפרשנות פנימית לתחנון ולווידוי שבמרכז תפילת יום הכיפורים.
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו חלק
מקהילת אנשי חינוך חולמים ויוצרים
אנחנו מתחדשים!!! תכף תכף ועוברים לבית חדש, לאתר חדש. מוזמנים להשתתף איתנו בבניה ובדיוקים, נשמח אם תוכלו להצטרף אלינו ולמלא את 'שאלון לב לדעת'. מחכים לכם... לכניסה לסקר לחצו כאן